Co z tym Mistrzem!?

W zakończonych spotkaniach 9 kolejki TALPu zdecydowanie zawiedli ubiegłoroczni mistrzowie występujący pod nazwą Skład Węgla i Papy, którzy z powodu braków kadrowych nie przystąpili do spotkania z Automotive, poddając mecz walkowerem. Tym samym wyłączyli się już raczej z walki o mistrzostwo, mamy tylko nadzieję że była to jednorazowa niedyspozycja i SWiP powalczą jeszcze o miejsce na podium. Z walki o nie, wciąż nie rezygnują Betony 40% oraz Karpaciarze. Pierwsi nie bez trudu pokonali ostatnich w tabeli Oporowców, którym już kolejny raz zabrakło nie wiele nawet do wygrania tego spotkania. Natomiast Karpaciarze kolejny raz rozegrali dobry mecz. Tym razem w końcu zwyciężyli do czego znacznie przyczynił się Przemysław Kopeć który zastąpił w okienku transferowym Mateusza Bochnaka, zdobywając dwie bramki i zaliczając asystę. W ostatnim potkaniu Sandomierskie Byki dość łatwo pokonali Jodełkę pozbawiając ją już chyba ostatecznie szans na mistrzostwo.

Komplet wyników:

OPOROWCY - BETONY 40% 2:3 (0:1)

Karol Brożyna 2 - Dariusz Sawicki, Piotr Turbak, Adam Ciak

SANDOMIERSKIE BYKI - JODEŁKA 5:0 (3:0)

Paweł Gach 2, Michał Białkowski, Zbigniew Chorab, Zbigniew Jurek

AUTOMOTIVE - SKŁAD WĘGLA I PAPY 3:0 walkower

Drużyna Skład Węgla i Papy nie stawiła się na mecz.

TPP KARPACIARZE MOCNI! - TORPEDA 3:1 (0:0)

Przemysław Kopeć 2, Michał Złotek - Paweł Paduch

Wiadomości (utwórz nową)