Jak pech to pech... Kolejka 13 za nami

Zakończona w ubiegły piątek 13 kolejka TALPu jak to trzynastka była strasznie pechowa. Dwa spotkania Karpaciarzy ze Składem Węgla i Papy oraz Automotive z Torpedą z powodu nie pojawienia się SWiP i Torpedy zakończyły się walkowerami. W pozostałych spotkaniach które się na szczęście odbyły emocji nie zabrakło. Oporowcy bliscy byli swojego pierwszego zwycięstwa lecz niezawodny Patryk Stepień strzelając trzy bramki przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny oraz wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców. W drugim spotkaniu Betony były o mały włos od sprawienia sensacji i pozbawienia Byków pierwszego miejsca. Duża w tym zasługa byłego zawodnika Byków Arkadiusza Święcickiego zdobywcy 4 bramek, które jednak nie wystarczyły do pokonania sandomierskiej ekipy wyraźnie pobudzonej w drugiej połowie spotkania.

A już za tydzień ostatnia kolejka, oj będzie się działo...

Komplet wyników 13 kolejki:

OPOROWCY - JODEŁKA 3:5 (2:2)

Karol Kuczyński 2, Kamil Paź - Patryk Stępień 3, Michał Zasadni 2

TPP KARPACIARZE MOCNI! - SKŁAD WĘGLA I PAPY 3:0 walkower

Drużyna Skład Węgla i papy nie stawiła się na mecz.

AUTOMOTIVE - TORPEDA 3:0 walkower

Drużyna Torpedy nie stawiła się na mecz.

BETONY 40% - SANDOMIERSKIE BYKI 4:7 (3:2)

Arkadiusz Święcicki 4 - Łukasz Mazur 2, Paweł Gach, Grzegorz Zimoląg, Piotr Sadok, Maciej Gajda, Mariusz Ambroży

Wiadomości (utwórz nową)