Na remisach Automotive korzysta

Zakończona 8 kolejka stała pod znakiem remisów. Najpierw Karpaciarze odebrali punkty osłabionej dziś Jodełce, mecz zakończył się wynikiem 3:3 chodź obie ekipy mogły przechylić szalę na swoją korzyść. W kolejnym spotkaniu Sandomerskie Byki nie dały rady Torpedzie i również zremisowali 3 do 3. W trzecim spotkaniu Automotive łatwo rozprawili się z autsajderem Oporowcami w stosunku 5 do 0 dzięki czemu drużyna Sandomierskiej firmy objęła prowadzenie w ligowej tabeli. Potknięcia faworytów i szansy na dogonienie czołówki nie wykorzystali SWiP którzy ewidentnie nie byli dziś w formie i co prawdy przegrywając 0:2 wyrównali stan meczu na 2:2 lecz na więcej nie było ich już stać.

Komplet dzisiejszych wyników:

TPP KARPACIARZE MOCNI! - JODEŁKA 3:3 (1:2)

Sebastian Ozimek 2, Karol Wiśniewski -  Dawid Wilk, Bartłomiej Obara, Michał Zasadni

SANDOMIERSKIE BYKI - TORPEDA 3:3 (2:1)

Artur Chruściel 2, Paweł Gach - Krzysztof Petrykowski, Marcin Skiba, Maciej Szyszkowski

AUTOMOTIVE - OPOROWCY 5:0 (1:0)

Wojciech Pierzchała 2, Krzysztof Chmiel 2, Rafał Rosowicz

BETONY 40% - SKŁAD WĘGLA I PAPY 2:2 (0:0)

Adam Ciak 2 - Wojciech Wolan, Artur Domański

Informujemy że z dniem dzisiejszym zakończył się okres dokonywania zmian w składach zespołów.

Wiadomości (utwórz nową)